Kurs Bootstrap 4

Dla wielu osób tworzenie stron czy aplikacji internetowych to istna czarna magia. Jednakże dzięki takim narzędziom jak Bootstrap staje się to o wiele prostsze. Bootstrap 4 to popularna biblioteka CSS, która umożliwia łatwe tworzenie interfejsu graficznego dla zawartości internetowej. Aby jednak móc w pełni używać jej możliwości, należy poznać ją od podszewki, co jest z kolei możliwe poprzez odbycie dostępnego na stronie vebo.pl wyjątkowego kursu. Podczas takiego szkolenia można dowiedzieć się, jak krok po kroku zbudować swoją stronę w oparciu o ten CSS.
KUP TERAZ

Kurs Bootstrap 4 - praktyczny projekt

Podczas kursu Bootstrap 4 poznasz te biblioteki oraz ich działanie od podszewki i nauczysz się wykorzystywać ich poszczególne komponenty w praktyce. Osoby prowadzące kurs zapewniają, że strona, którą zbudują uczestnicy podczas jego trwania jest oparta na modułowej strukturze, dzięki czemu później jest znacznie łatwiej rozbudowywać ją o dodatkowe elementy. Ponadto podczas kursu słuchacze nauczą się ciekawych technik modyfikacji plików źródłowych Bootstrap 4, które umożliwią im tworzenie unikalnych witryn, które wyróżniają się wyglądem, na czym przecież wielu osobom bardzo zależy.

Bootstrap 4 kurs - zawartość

Głównym elementem, który otrzymuje każdy uczestnik kursu, jest oczywiście dostęp do platformy szkoleniowej, na której się on znajduje. Co bardzo istotne, do korzystania z kursu wystarczy nam jedynie urządzenie z dostępem do internetu - niezależnie od tego, czy jest to laptop, smartfon czy innego typu sprzęt z systemem Windows, macOS, iOS, Linux czy Android. Czas trwania całego szkolenia wynosi 8 i pół godziny i jest ono prowadzone w całości w języku polskim.

Bootstrap 4 kurs opinie

Zdecydowałem się na kurs Bootstrap 4 i jestem bardzo zadowolony - w czasie jego trwania nauczyłem się błyskawicznie tworzyć witryny internetowe.
Damian
Jeszcze nigdy tworzenie stron internetowych nie było dla mnie tak łatwe - po kursie Bootstrap 4 nawet zaczęło to być przyjemnością!
Monika
Kurs Bootstrap 4 był po prostu świetny. Dzięki niemu błyskawicznie nauczyłam się korzystać z tego CSS.
Sandra