Revo uninstaller Pro 4

Standardowo użytkownik systemu Windows może usuwać niechciane oprogramowanie z poziomu panelu sterowania, jednak okazuje się, że narzędzie nie działa zawsze dokładnie. Mianowicie, może mieć problem z usunięciem poszczególnych programów, a ponadto pozostawia ślady w postaci elementów rejestru czy plików programów. Revo Uninstaller Pro 4 to natomiast profesjonalne narzędzie, które dokładnie analizuje konkretny program i pozbywa się wszystkich danych powstałych na jego rzecz. Dzięki niemu możesz zadbać o odpowiednią optymalizację pracy swojego komputera, a także zwiększyć komfort korzystania z urządzenia!
KUP TERAZ

Program do odinstalowania programów 64 bit

Program do odinstalowywania programów Revo Uninstaller Pro 4 to innowacyjne oprogramowanie przeznaczone dostępny na systemach 32- i 64-bitowych. Deinstalator analizuje usuwany program i niweluje wszelkie ślady po nim. Wspomniane resztki mogłyby ingerować w działanie systemu i tym samym spowolnić ją. Narzędzie do usuwania programów Revo Uninstaller Pro 4 działa szybko i skutecznie. Ponadto umożliwia jednoczesne usuwanie kilku aplikacji. Jest doskonałą zarówno do domu, jak i do biura. Program występuje także w wersji Portable, czyli nieinstalowanej na dysku, ale używanej z poziomu np. nośników wymiennych.

Revo Uninstaller - zawartość programu

Revo Uninstaller Pro 4 to nowoczesne oprogramowanie, która dostarcza użytkownikowi kompleksowe narzędzia do usuwania niechcianych treści. Program zawiera rozwiązania do czyszczenia komputera, usuwania plików, pozostałości w przeglądarce, programów Microsoft. Revo Uninstaller Pro 4 ma również narzędzie do zarządzania automatycznie uruchamianymi aplikacjami. Omawiane oprogramowanie ma również 8 dodatkowych narzędzi do czyszczenia. Posiada także wielopoziomowy system kopii zapasowych. Działa na komputery z systemem Windows od wersji Win 7.

Revo Uninstaller Pro 4 - opinie

Program Revo Uninstaller Pro 4 może się cały czas rozwijać, ponieważ wspiera go wielu użytkowników, którzy pozostawiają po sobie opinie. Dzięki nim producent oprogramowania wie, nad którymi aspektami swojej aplikacji powinien pracować, które rozwiązania są najbardziej skuteczne oraz z czym aktualnie mają problem użytkownicy komputerów.